O firmie

Salva Spółka z o.o. jest dostawcą stolarki otworowej.. Naszym klientom oferujemy nie tylko produkty  najwyższej jakości, ale również niepowtarzalne i funkcjonalne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb.
Stawiamy na młodość, kreatywność i profesjonalizm. Takie cechy wyróżniają pracowników firmy Salva, których kwalifikacje stale udoskonalamy. Wierzymy, że nasze propozycje zapewnią komfort, bezpieczeństwo i ciepło w każdym domu.

Oferujemy Państwu również szereg bezpłatnych usług:

Opieka nad klientem
Każdy klient i inwestycja ma opiekuna. Usprawnia to współpracę i zaoszczędza czas.

Pomiar
Dokonujemy pomiarów w miejscu inwestycji

Szczegółowe wyceny
Przygotowujemy szczegółowe wyceny na materiał na podstawie przekazanego projektu

Usługi logistyczne
Zapewniamy profesjonalną koordynacją działań związanych z opieką nad Państwa inwestycją. Wyznaczeni pracownicy prowadzą od początku do końca realizację inwestycji, stały dozór nad organizacją dostaw, ich  terminowością i kompletnością.

Pomoc na placu budowy
Nasi pracownicy służą Państwu radą również na placu budowy. Nie musicie tracić cennego czasu na zbędne podróże i umawianie terminów.

Profesjonalne doradztwo
Nasi pracownicy to zespół specjalistów z branży stolarki otworowej. Udzielą Państwu wszelkich informacji z zakresu asortymentu jaki posiadamy

Naszą misją jest sprzedaż produktów najwyższej jakości w profesjonalny sposób i zgodnie z potrzebami naszych klientów w dążeniu do pozycji lidera na rynku stolarki otworowej.